Wśród naszej szerokiej kolekcji zegarków damskich i męskich znajdują się zegarki znanych na całym świecie marek min.: Rolex, Omega, Breitling, IWC, Panerai, Zenith, Patek Philippe, Chopard i wiele innych. Repliki zegarków wykonane są z najlepszych materiałów dostępnych na rynku - sprawdzona jakość!

Jeżeli w naszym sklepie na znajdziesz modelu który Cię interesuje, wyślij na nasz adres e-mailowy zdjęcie konkretnego egzemplarza ponieważ nasz asortyment jest bardzo szeroki i nie wszystkie zegarki są wystawione. Odpowiemy na maila w ciągu 24h!


Czy wiesz, że: 1504 uznaje się za rok w którym powstał pierwszy zegarek. Petera Henleina - to on właśnie umieścił mechanizm sprężynowy napędzający zegar tworząc pierwszy kieszonkowy zegarek. W roku 1968 George H. Thiess wpadł na pomysł wyeliminowania wskazówek i zastąpienia ich cyfrowym wyświetlaczem choć taki zegarek (bez wskazówek) został skonstruowany już w 1830r. Obecnie zegarek pełni dodatkowo funkcję kompasu, stopera, kalkulatora biżuterii oraz uchodzi za symbol prestiżu.

Zegarki to nasza pasja!


Repliki zegarków - informacje: Markowe zegarki od dawien dawna należą do najbardziej pożądanych przedmiotów. Zegarki od manufaktur jak: Breitling, IWC, Longines, Omega, Patek Philippe, Rolex czy Tag Heuer wzbudzają podziw precyzją i jakością wykonania. Produkty wymienionych firm mają w zasadzie tylko jedną, ale bardzo istotną wadę. Większość modeli osiąga niebotyczne wręcz ceny, nieosiągalne dla zwykłych śmiertelników. Na szczęście nie trzeba być krezusem, aby założyć na ręce wymarzony czasomierz. Wystarczy zainwestować w replikę zegarka. Oczywiście replika replice nierówna. Korzystając z naszej oferty mas pewność, że dokonujesz zakupu zegarków pracujących na znakomitych mechanizmach, oprawionych w najwyższej jakości materiały.


Repliki a zegarki markowe pod względem cenowym:
Repliki markowych zegarków cieszą się rosnącą popularnością. Jakiś czas temu, jeden z czołowych bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski zdradził, że na ręku nosi replikę. Różnica w cenie w porównaniu do oryginału? Ponad 19 tysięcy funtów.

Jak na polskim rynku wyglądają orientacyjne ceny markowych zegarków? Przedstawiamy kilka przykładów na podstawie specyfikacji – automatycznego mechanizmu i stalowej koperty. Zaznaczamy, że wpływ na różnice cenowe pomiędzy poszczególnymi modelami mają m.in.: rodzaj szkła, wyposażenie w pasek bądź bransoletę czy wodoszczelność. Oto cenowe widełki dla wybranych manufaktur:
• Rolex: 25-50 tys. zł.
• Longines: 4-20 tys. zł.
• Breitling: 13-50 tys. zł.
• IWC: 10-52 tys. zł.
• Tag Heuer: 6-40 tys. zł.

Przeciętny Polak we wspomnianych kwotach zazwyczaj kupuje samochód. Dla porównania warto zaprezentować, ile w przybliżeniu trzeba zapłacić za najbardziej popularne repliki.
• Rolex: 300-500 zł.
• Longines: 300-400 zł.
• Breitling: 300-600 zł.
• IWC: 300-800 zł.
• Tag Heuer: 300-700 zł.
W tym momencie zapewne zadajesz sobie pytanie - co oznacza taka przepaść cenowa? Czy decydując się na kupno repliki wejdziesz w posiadanie sprzętu, który będzie cechował się fatalnym wykonaniem i niedokładnym odmierzaniem czasu i ciągłymi awariami? Nie, a przynajmniej nie w przypadku naszej oferty – dla nas powiedzenie „chodzić jak w szwajcarskim zegarku” jest podstawą działalności.


Replika, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań:
Przede wszystkim nie musisz się martwić o „obciachowy” wygląd czasomierza. Nawet fachowcy często mają problem z odróżnieniem na pierwszy rzut oka repliki od zegarka markowego. Na czym polega oszczędność? Na przykład zamiast szkła szafirowego stosuje się szkiełko mineralne utwardzane. Kolejna istotna kwestia, to oczywiście mechanizm – inny od oryginalnego. W oferowanych przez nas produktach znajdziesz zarówno napędy kwarcowe, jak i mechaniczne – gwarantujące sprawną pracę zegarka.

Co ważne w wielu modelach dodatkowe funkcje nie pełnią jedynie roli atrapy, lecz są w pełni funkcjonalne. Rozszerzone opcje, z jakimi możesz mieć do czynienia, to:
• Tryb stopera.
• Data.
• Wodoszczelność.
• Różne strefy czasowe.
• Kompas.
• Wysokościomierz.
• Turbinka.
• Indeksy godzinowe.


Mechanizmy w zegarkach:
Repliki markowych zegarków cieszą się rosnącą popularnością. Jakiś czas temu, jeden z czołowych bramkarzy piłkarskiej reprezentacji Polski zdradził, że na ręku nosi replikę. Różnica w cenie w porównaniu do oryginału? Ponad 19 tysięcy funtów.

Poszukując idealnego dla siebie zegarka z pewnością napotkasz na kilka dylematów. Jednym z najistotniejszych aspektów jest wybór odpowiedniego mechanizmu. Stosunkowo prosty podział może przysporzyć sporo problemów osobom mniej zorientowanym w tematyce, dlatego przygotowaliśmy garść przejrzystych porad, które ułatwią podjęcie decyzji.
• Mechanizm kwarcowy – zegarki kwarcowe cieszą się największą popularnością. Działają dzięki połączeniu baterii z kryształem kwarcu. W efekcie drgań powstają impulsy elektryczne, które w efekcie finalnym zamieniane są przez mikroprocesor na sekundy. Zegarki kwarcowe cechuje większa dokładność od zegarków mechanicznych. Ich użytkownicy doceniają fakt, że poza wymianą baterii (raz na kilka lat) w zasadzie nie trzeba podejmować żadnych innych czynności. Można się natknąć również na automatyczne mechanizmy kwarcowe (zamiast baterii kondensator, ładowany podczas ruchów nadgarstka) i solarne mechanizmy kwarcowe (kondensator zyskuje energię za sprawą ogniwa fotowoltaicznego.
• Napęd mechaniczny – zegarek napędza energia kinetyczna składowana w sprężynie. Standardowo, rezerwa chodu wynosi do 50 godzin, jednak producenci coraz część oferują modele o rezerwie sięgającej nawet 80 godzin. Naciąg napędu mechanicznego może być:
o Manualny – zegarek należy nakręcać koronką.
o Automatyczny – energię gwarantuje tzw. wahnik, który obraca się w trakcie ruchu ręki. Regularne noszenie zegarka zapewnia jego właściwe działanie.

Jak wybrać zegarek, żeby nie żałować
Po przybliżeniu kwestii technicznych, warto na chwilę zatrzymać się także przy innym ważnym aspekcie związanym z kupnem zegarka – estetyce. Jeżeli chcesz mieć zegarek uniwersalny na każdą okoliczność, wówczas najlepiej postawić na sprzęt na czarnym pasku. Swoisty savoir-vivre czasomierzów obejmuje również kopertę zegarka (jej wielkość powinna być harmonijnie dostosowana do nadgarstka). Grubą i masywną poleca się do mniej formalnych ubrań, jak koszulki polo. Natomiast cienka koperta jest idealna do garnituru, jej kolor należy dobierać do biżuterii – jak spinki do mankietów, krawata czy klamra na pasku. Elegancki ubiór podkreśla minimalistyczna tarcza, bez dodatkowych gadżetów oraz klamerkowe (istnieją również motylkowe i bransoletowe) zapięcie paska.